e-Devlet Üzerinden Abonelik Başvurusunun Avantajları

İmza Sürecin de Beklemeye son! 

Abonelik talebi aşamasında sözleşmenizi onaylamak için kuryenin gelmesini beklemez, dijital yoldan en güvenli ve hızlı şekilde onayınızı yaparsınız. 

3 dakikada onay, zamanınız size kalsın! 

Kurye veya kargo ile ortalama 3 gün sürecek olan işleminizi, ıslak imza olmadan e-Devlet üzerinden 3 dakikada hızlı onay fırsatına çevirebilirsiniz. Böylelikle zamanınız size kalır. 

Hızlı onay, hızlı kurulum!

Kargo veya kurye beklemeksizin 3 dakikada hızlı onay verebilir; doğrudan kurulum aşamasına geçebilirsiniz.  

 

Fiber İnternetin Avantajları Nelerdir ?

Adım Adım e-Devlet ile Abonelik Onayı 

 

E-devlet üzerinden abone olmak ve yüksek hızlarda internetin keyfini çıkarmak için aşağıdaki adımları takip edin.

 Mevcut bağlantınız veya altyapınız da bağlantı için boş port varsa.
 Sistem kontrolleri ve tanımlamanız için kimliğinizin ön ve arka resmi, açık adresiniz ve abone mobil numarasını info@pasifiktelekom.com.tr üzerinden göndermeniz gerekiyor
 Adres altyapı kontrolü veya taşımalarda yaşanan devre numarası kontrolleri sonrasında sistem tarafından e-Devlete yüklenen dijital sözleşmenizi imzalamanız gerekiyor. Dijital sözleşmenizi imzalamak için e-Devlet’e İnternet Bankacılığı üzerinden giriş yapın.
 e-Devlet sayfasında bireysel (https://www.turkiye.gov.tr/btk-e-kayit-basvurusu-onay-islemleri-gercek-kisi?hizmet=Ekrani) ve kurumsal (https://www.turkiye.gov.tr/btk-e-kayit-basvurusu-onay-islemleri-tuzel-kisi?tuzel=Kisi) sekmeleri üzerinden imzalama sürecinizi devam ettire bilirsiniz.
 İlgili alanda bulunan İşletme/Sağlayıcı Tipi kutucuğu için “Haberleşme” seçeneğini tıklayın, İşletme/Sağlayıcı kutucuğunu ise “PasifikTelekom” olarak doldurun ve “Devam Et” butonunu seçin.
 Devam Et butonuna bastıktan sonra ekranınıza gelecek olan listeden, PasifikTelekombaşvurunuzu onaylayın.
 Hizmet detayları ile kişisel bilgilerinizi kontrol ederek onayınızı tamamlaya bilirisiniz.

e-Devlet kapisi üzerinden dijital abonelik süreci hakkinda bilgi almak için 0850 430 0 430 müşteri danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Bireysel abonelik için

Kurumsal abonelik için