Paket Adı​

2.500 Sesli Mesaj

5.000 Sesli Mesaj

10.000 Sesli Mesaj

25.000 Sesli Mesaj

50.000 Sesli Mesaj

100.000 Sesli Mesaj

* Fiyatlarımıza ÖİV ve KDV dahildir.

Fiyatı

₺ 754

₺ 1.444

₺ 2.748

₺ 6.531

₺ 7.099

₺ 13.418

Standart /Yurt İçi Faks Tarifesi

Periyot

0-30 Sn.

Fiyat

0,42 TL

  • Fiyatlarımıza %10 ÖİV ve %20 KDV dahildir.
  • Sesli Mesaj ücretlendirme periyodu 30 saniyedir.
  • Alınan paketin kullanım süresi paket alımından itibaren 1 yıl geçerlidir. Bu tarihten sonra kullanılmayan sesli mesajlar iptal olacak ve para iadesi yapılmayacaktır.
  • Paketlerde belirtilen miktarlar telefonu cevaplayan kişi sayısını ifade eder. Alınan paket tek seferde kullanılmak zorunda değildir. Bir den çok aramada paketinizi kullanabilirsiniz.
  • Sabit ve cep telefonlarına sesli mesaj gönderilmektedir.
  • Yaptığınız aramalarda, aranan hedef numaralar Pasifik Telekom’da var olan abone numaranız gözükmektedir.
  • Sesli Mesajınızda kullanacağınız metni ücretli/ücretsiz metin içeriğine göre seslendirebilmekteyiz.
  • Mobil ve Sabit Telekom, operatörleri arası ara bağlantı ücretlendirmelerinde değişiklik olması halinde; aboneye bu durumu bilgilendirme yaparak; yürürlükte bulunan mevzuata uygun şekilde; tarifelerinde, paketten kullanım-düşüm ve ücretlendirme şartlarında değişiklik yapabilir.
  •  

Destek

Pasifik Telekom mesai saatleri dışında da hizmet vermeye devam eder. Müşterilerine 7/24 kesintisin iletişim sağlamak için alternatif kanalları kullanmaktadır. Online, Canlı müşteri hizmetleri araması, WhatsApp üzerinden mesaj yolu ile canlı destek sunarak alternatif online kanalları sunmaktadır.

Ödeme Ağı

Tüm ödeme kanallarından Kredi kartı, banka havale/EFT, otomatik ödeme, BKM express vb. ödeme kanalları ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Kullanım Platformları

Pasifik Telekom aboneliğinize ait kullanıcı adı ve şifreniz ile web portal, API, masa üstü uygulama, mobil uygulama gibi tüm platformlardan kullanabilirsiniz.


API Entegrasyon

Pasifik Telekom tarafından sağlanan hizmetleri API entegrasyonu sayesinde geliştirdiğiniz/satın aldığınız yazılımlara entegre edebilirsiniz.

BTK Lisanslı

İlgili Kamu kurumu olan BTK tarafından lisanslı, mevzuata uygun yasal Operatör üzerinden işleminizi sağlar ve destek alırsınız.

İadesi işlemi

Yurt içi gönderimlerde, sadece teslim olan SMS'ler ücretlendirilmektedir. Teslim olmayan SMS'ler adetleri hesabınıza iade yapıyoruz.